7683
 

نیازمندیهای سالمندی

 

کلیه نیازمندیهای سالمندان محترم در این بخش ارائه می گردد. خدماتی همچون سلامت سالمندی ، فروشگاههای دوستدار https://chiefessays.net/ سالمند، مراکز تفریحی و ورزشی و …. قابلیت ارائه دارند. ارائه دهندگان خدمات می توانند در این بخش ثبت نام کنند و در صورت تایید مدیران بنیاد می توانند از مزایای جذب مشتریان سالمند بهره مند گردند.

 
بیشتر بخوانید
7689
 

گردشگری سالمندی

 

یکی از انواع تفریح و سرگرمی برای سالمندان تماشای جهان است . دوران سالمندی به دوره سیرابی و یا بی نیازی معروف است . پدران و مادران ما اگر در یکجا نشینی خسته و افسرده شده اند تنها دلیلش نداشتن تفریح و سرگرمی مناسب سنشان است . گردشگری در این می تواند بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت عزیزان سالمند باشد.

 
بیشتر بخوانید
7687
 

بانک مراقبین

 

خدمتی کاملا متمایز که یا استناد به اسناد راهبردی کشور در دستور کار وزارت رفاه و سازمان بهزیستی قرارگرفته است. بنا بر اقدامات صورت پذیرفته امیدواریم با عنایات پروردگار متعال گامی مؤثر در این راستا برداریم به گونه ای که بتوانیم با یکپارچه سازی اطلاعات در این حوزه، کمک شایانی به سالمندان نیازمند مراقب و خانواده های آنها انجام دهیم

 
بیشتر بخوانید
 
مشارکت مدنی100
مشارکت اجتماعی 100
تشکیل بنیاد فرزانگان100
 

بنیاد فرزانگان

 

به منظور افزایش مشارکت مدنی و اجتماعی سالمندان، سیاست گذاری برنامه های مربوط به سالمندان باید توسط خود آنها انجام https://bestessayes.com/ شود که تشکیل بنیاد فرزانگان با همین رویکرد در دستور کار قرار گرفته است. با مشارکت تشکل های مردم نهاد بنیاد فرزانگان در استانها تشکیل و امور سالمندان را برعهده خواهند گرفت.

 
کل سالمندان در سال ۹۵7414091
تعداد مردان3658405
تعداد زنان3755686
درصد رشد سالمندی20

بانک جامع سالمندی

توانمندسازی بازنشستگان برای کسب و کارهای دوران سالمندی

بنیادی فرهنگی ویژه سالمندان

بنیاد فرزانگان ، بنیادی مردمی و فرهنگی ویژه سالمندان است

بخش های بنیاد فرزانگان

بنیاد فرزانگان در بخش های مختلف از جمله ورزشی، پزشکی ، فرهنگی ، شعر ، ادبیات، تئاتر و موسیقی فعالیت می کند.
7959
تقویت روحیه شادابی و سلامتی برای سالمندان با برگزاری برنامه های مختلف و متنوع از اهداف تشکیل بنیاد فرزانگان است.

این یک وبسایت دمو است و با هدف تست ساخته شده است، هیچ‌یک از محصولات موجود در سایت برای فروش نبوده و امکان خرید از این وبسایت وجود ندارد. رد کردن